2014 אוגוסט 17, יום כיף לילדים חולי סרטן ע״ש עידן שפיגלר- עמותת לב

 

יום כיף לילדים חולי סרטן, ע"ש עידן שפיגלר ז"ל – 17.8.2014

כבר 15 שנה אנו חוזרים ומקיימים את יום הכיף למען ילדים חולי סרטן. ביום זה מארח המועדון את "ילדי עמותת לב – להילחם ביחד (הורים למען ילדים חולי סרטן)". 

השנה השתתפו ביום הכיף 85 הורים וילדים, יהודים וערבים. התוכנית כללה סרט וארוחת בוקר בקניון נהריה, פעילות ענפה בקאונטרי קלאב של עברון, שהעמיד את מתקניו לרשותנו.. זיוית הליצנית שעשעה בהופעתה את הילדים, נאוה קולאז' העניקה טיפוח יופי לילדות ולאימהות, דבי מן, מעצבת מקצועית, איפרה את הילדים והילדות בכל מיני צורות משעשעות, המשטרה, ביוזמת אבי טילר, חברנו ברוטרי,  הציגה כלב גישוש המוצא ממצאים על פי הריח, לפי הוראת המפעיל., אורלי סיטבון, תרמה הפעלה מתוקה, שהדגימה איך מכינים עוגות וממתקים לפי בחירה אישית. את  ארוחת הצהריים העניק חברנו, אילן אופנהיימר , בעל הבית של מסעדת פינגוין. את המתוקים העניקה קונדיטוריית פאי. את הרכב להסעת הילדים העמידה לרשותנו המועצה המקומית  מטה אשר. ומעלה יוסף

הרבה חברי רוטרי השתתפו בהרמת המבצע הזה: ראול פורמג'ו, זיגלמן יוסי ואבי, פייג'ין מוטי, בן הרוש אבי, משה זרקה, בני סלע, פיני לזמי, יקי גוב ארי, פולק ראובן, גדי שטרן ואבי טילר, הצטרפו נשות האופן הפנימי: חוה שפיגלר, יהודית שחר, רונית בו הרוש, צילה ברנדייס, אילנה גוב ארי, וגליה לזמי. ומעל כולם ניהלו את המבצע, דני וחווה שפיגלר, אשר המבצע נושא את שם בנם, עידן, אשר נפטר מסרטן לפני 16 שנה. והשלישיה הבלתי נלאית: אבי סיגלר, חיים בן נון וחיים קייזרמן.

המבצע הזה מחמם את הלב כל שנה מחדש. בחרדת קודש רשמתי את הדברים, צילמתי את המשתתפים, בתקווה, שאני נותן ביטוי כן לתחושה החמה שאופפת את כל העושים במלאכה.

כתב, וצילם

בני סלע

 

לחצו על התמונות להגדלה

חזרה למעלה