48 מלגות בהיקף של 303000 ש"ח

טקס חלוקת מלגות של מועדוני "רוטרי נהריה" ו"האופן הפנימי " לשנת הלימודים תשע"ו התקיים ביום חמישי 17 דצמבר 2015 בבית אשכולות הפיס של בית הספר לאומניות ולמדעים בנהריה.

אל שולחן הכבוד על הבמה הוזמנו נשיאי שני המועדונים: נשיאת האופן הפנימי שוש סלע, ונשיא מועדון רוטרי נהריה מוטי פייגין, ושני יושבי ראש הקרנות של המועדונים למען הקהילה: נ"ל אלי כהן , ונ"ל אילנה גוב ארי את הטקס  הנחה נ"ל יוסי זיגלמן .

 

השנה חולקו 48 מלגות בהיקף של 303,000 ₪ מתוכם 18 מלגות של "האופן הפנימי" המפעיל את הסטודנטיות והסטודנט במסגרות הפרויקטים  "מלב אל לב" ו"חושבים באופן מתמטי" וכן 30 מלגות לסטודנטים וסטודנטיות מנהריה בהיקף של כ 240,000 ₪ כש- 21 מלגות מהן ע"ש "קורט וג'ון ריכוולסקי ז"ל " הפועלים במסגרת פרויקט "מרוטרי באהבה" מטרת הפרויקט  היא ליצור סביבה לימודית תומכת ,המקדמת את התלמידים להישגים גבוהים תוך הקניית שיטות לימוד נכונות, עזרה בלימודים, העלאת הביטחון העצמי ודרכי התמודדות במבחנים.

 

הפעילות הקהילתית "מרוטרי באהבה" פועלת מזה כשלוש שנים בהשתתפות הסטודנטים תושבי נהריה , המסייעים ומלווים בשיעורי עזר תלמידים שנעדרו מבית הספר תקופה ממושכת מפאת מחלה או ספורטאים מצטיינים הנעדרים מבית הספר בעקבות פעילותם הספורטיבית (תלמידי נבחרות וכד' ) וכן תלמידים משכבות מצוקה הזקוקים לעזרה לימודית כן שולבו גם השנה תלמידים ב"תפוז" מעון לקליטת העולים מאתיופיה ותלמידים /תלמידות מכיתות בתי ספר יסודי במועדוניות שבנהריה.

את האתנחתא המוזיקלית העניקה לערב הזה להקת ההרכב הקולי של בית הספר למוסיקה של חנן עבדה וכן להקת "קולות עמל" הביצוע היפהפה והקולות הערבים והחמים מבטיחים שעוד נשמע את קולם של חלק מחברי ההרכב הזה בעתיד.

 

כמידי שנה  תורמים לנו אנשים נדיבים המבקשים בדרך זאת להנציח את יקיריהם שהלכו ואינם: הגב' ברברה גידלי ז"ל צוותה מילגת לימודים שנתית להנצחת בעלה, יעקב יעקב ז"ל, ובנה אבי יעקב ז"ל. מלגה ע"ש אהרן אדלר ז"ל ומלגה ע"ש בן ברגר ז"ל נשיאי מועדון הרוטרי בעבר .כמו כן כמידי שנה חולקו 2 מלגות ע"י פרופ' אריה כץ שהחליט גם השנה  להעניק שתי מלגות לימודים להנצחת זכרם של הוריו שמעון ורחל כץ ז"ל, ולזכר אשתו ג'ודי ז"ל. פרופ. כץ איזכר במסר ששלח לקראת הטקס שגם הם הסטודנטים , ימצאו את הדרך לסייע לסטודנטים נזקקים, כאשר יבואו אל סיומם של לימודיהם ויימצאו את הדרך להעניק לסטודנטים נזקקים. מועדון רוטרי נהריה שם לו כיעד וכמטרה להמשיך ולפעול בקרב הסטודנטים בנהריה ולשנת הלימודים הבאה תחל ההרשמה למלגות כבר אחרי פסח  התשע"ו –אפריל  2016.

 

 

 

לחצו על התמונות להגדלה

חזרה למעלה